شرکت رادین فیدار فردا بر مبنای اهداف توسعه ای کشور  از یکسو و از سوی دیگر مشکلات تولید کنندگان در تولید و افزایش بهره وری و استفاده صحیح از منابع و نهاده ها و مخصوصا کاربرد بهینه آب و حفظ محیط زیست تلاش می نماید

تا با ارائه محصولاتی که بتواند با افزایش کمیت و حفظ کیفیت و تامین مواد مغذی مورد نیاز انسانها، سلامت و بهداشت و ایمنی غذایی آنها را تامین کرده

و همچنین در کنار بهبود کیفیت و کمیت باعث حفظ محیط زیست و حفظ منابع برای نسل های آینده شده تا بتواند به سهم خود در توسعه پایدار کشور نقشی ایفا نموده و نهایتا قدمی کوچک در راه ایجاد آرامش و سلامت جامعه بردارد.

رادین فیدار فردا تولید کننده کنسانتره دام و طیور

رادین فیدار فردا از دانش و  توان متخصصین  علمی خود برای حمایت از سلامت و عملکرد دام و طیور  استفاده می کند. 

ما با استفاده از فن آوری های پیشرفته و اختصاصی ، راه حل های طبیعی ، پایدار و سودآور را به صنایع خوراک ، دام و آبزی پروری ارائه می دهیم.

ما دریافته ایم که تغذیه بهتر دام و طیور باعث بهبود سلامت  و عملکرد آنها ضمن کاهش مضرات زیست محیطی می شود و در نهایت موجب بازده واقعی سرمایه گذاری می شود. 

به همین دلیل ما فعالیتهای تحقیقاتی پردامنه ای در سطح کشور در ارتباط با مشتریان ایجاد کرده ایم که ما را قادر می سازد راه حلهای اختصاصی برجسته ای ارائه دهیم.

کنسانتره بوقلمون بیومیکس فید رادین فیدار فردا

اهداف ما

ما پیشگام در پیشرفت روز افزون فعالیت های شغلی مشتریان و شرکایمان هستیم . و نسبت به این موضوع متعهد هستیم .

نوآوری مبتنی بر پیشرفت ، در شرکت ما یک فرهنگ سازمانی  است که باعث موفقیت در مزارع دامداری و مرغداری مشتریان ما می گردد و در نهایت موجب بهبود وضعیت  محیط زیست می شود.

بازرگانی خارجی

شرکت از تمام وارد کنندگان و صادرکنندگان محصولات ، پروبیوتیک ها و اسیدهای آمینه برای همکاری در این زمینه ها استقبال می کند.

آماده  همکاری با شرکت های همکار و تولیدکنندگانی که خود امکانات واردات کالا را دارند در خصوص فروش پروفرمایی انواع افزودنی ها و مواد اولیه نظیر اسیدهای آمینه لیزین و متیونین را داریم.

شرکت های همکار